ايجاد سامانه افتتاح حساب و تشكيل پرونده تسهيلاتي از طريق سايت بانك قرض الحسنه مهر ايران

بانك قرض الحسنه مهر ايران با هدف گسترش خدمات بانكداري الكترونيك، جلب رضايت مشتريان و آسان سازي در ارائه خدمات بانكداري نوين، امكان افتتاح حساب و تشكيل پرونده تسهيلاتي از طريق سايت بانك را راه اندازي نمود.

به گزارش روابط عمومي بانك قرض الحسنه مهر ايران، بانك قرض الحسنه مهر ايران در راستاي تكريم و ارج نهادن به مشتريان وفادار و با هدف صرفه جويي در وقت و كاهش تعداد مراجعه آنان به شعب جهت پيگيري تسهيلات درخواستي به طراحي و راه اندازي سامانه تسهيلات آنلاين مبادرت نموده است.
با افتتاح اين سامانه تمامي دارندگان حساب نزد بانك قرض الحسنه مهر ايران كه متقاضي دريافت تسهيلات مي باشند، مي توانند با مراجعه به سايت بانك و انتخاب (سامانه تسهيلات آنلاين) نسبت به تكميل سيستمي مشخصات خود و ضامنين و همچنين بارگذاري مستندات مورد نياز اقدام و درخواست خود را به صورت اينترنتي جهت بررسي به شعبه مربوطه ارسال نمايند.
پس از انجام بررسي از سوي شعبه و با دريافت پيامك از طرف بانك، وام گيرنده به همراه ضامنين پس از هماهنگي هاي قبلي جهت تطبيق مدارك هويتي و امضاء مدارك و مستندات پرونده فيزيكي تسهيلات به شعبه مربوطه مراجعه مي كنند.
شايان ذكر است، پيش از اين نيز بانك قرض الحسنه مهر ايران، سرويس امكان افتتاح انواع حساب‌هاي قرض‌الحسنه و جاري با قابليت پيگيري وضعيت سپرده سفارش شده به مشتري را در پورتال رسمي خود به آدرس « www.qmb.ir » ارائه نموده است.
سامانه افتتاح حساب آنلاين بانك قرض الحسنه مهر ايران اين توانايي را براي مشتريان ايجاد مي‌كند تا بدون نياز به مراجعه به شعب بانك، كارت الكترونيكي شتابي خود را دريافت نمايند.
متقاضيان براي بهره‌مندي از خدمات سامانه افتتاح حساب آنلاين مي‌توانند مبلغ مورد نياز براي افتتاح حساب اينترنتي را با استفاده از كارت‌هاي عضو شبكه شتاب و از طريق درگاه پرداخت سامانه يا شباي سپرده افتتاح شده پرداخت كنند.
ارائه سرويس به كليه هموطنان ايراني داخل كشور فارغ از اينكه مشتري بانك قرض‌الحسنه مهر ايران هستند يا خير از مزيت‌هاي منحصر به فرد اين سيستم نسبت به ساير خدمات ارائه شده در اين حوزه است.
از ديگر مواردي كه سامانه را بسيار خاص و منحصر به فرد مي‌سازد عدم مراجعه مشتري به شعبه است. در اين سرويس مشتري مي‌تواند حتي بدون يك‌بار مراجعه به شعبه نسبت به افتتاح سپرده اقدام و به حساب افتتاح شده واريز وجه كرده و كارت شتابي خود را در منزل تحويل گيرد.
كليه مراحل در اين سامانه به صورت كاملا سيستمي انجام مي‌شود و مشتري با استفاده از كد رهگيري مي‌تواند نسبت به پيگيري وضعيت افتتاح سپرده خود اقدام كند.
سامانه افتتاح حساب آنلاين بانك قرض الحسنه مهر ايران مانند سرويس‌هاي افتتاح حساب در ديگر بانك‌ها نيست كه فقط شامل ثبت درخواست افتتاح حساب است، بلكه در اين سرويس مشتريان مي‌توانند به سادگي و بدون مراجعه به شعب اين بانك، حساب مورد نظر خود را افتتاح كرده و بلافاصله پس از افتتاح، استفاده از حساب امكان‌پذير مي باشد.
صرفه‌جويي در زمان و هزينه مشتريان، ارايه سرويس به مشترياني كه در مناطق محروم بوده و دسترسي آسان به شعب بانك ندارند و راحتي بيش‌تر در استفاده از امكانات بانكي براي افراد ناتوان از اهداف اجراي اين طرح است.
اين سپرده كليه امكانات حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانكي از قبيل ارائه كارت شتابي، خدمات اينترنت بانك، موبايل بانك، sms بانك و … را شامل مي‌شود.
سامانه هاي افتتاح حساب اينترنتي و تسهيلات آنلاين بانك قرض الحسنه مهر ايران با هدف تسريع در انجام امور، كاهش رفت و آمدها و كمك به بهبود محيط زيست، امكان تبادل سريع تر اطلاعات مورد نياز بانك براي افتتاح حساب و دريافت تسهيلات، امكان پايش و پيگيري پرونده ها توسط متقاضيان و به طور كلي زمينه سازي بيشتر براي استقرار نظام بانكداري سبز طراحي شده است و مشتريان مي توانند فايل راهنماي كامل را جهت بهره برداري از سايت بانك تهيه نمايند.
همچنين، ارتقاي امنيت، سرعت، سادگي، هزينه كم، وسيع تر شدن گستره انتخاب، دسترسي 24 ساعته و بهبود مديريت نقدينگي و ... از جمله مزاياي اين دو سامانه براي مشتريان به شمار مي آيد.
گفتني است، افزايش بهره وري عمومي به خاطر بهبود مديريت زمان، صرفه هاي اقتصادي ناشي از كاهش هزينه هاي كاغذ و چاپ، مديريت بهتر وجوه و استفاده بهينه از نقدينگي موجود و كاهش هزينه هاي اجتماعي نظير ترافيك تنها بخشي از مزاياي سامانه هاي افتتاح حساب اينترنتي و تسهيلات آنلاين بانك قرض الحسنه مهر ايران براي جامعه مي باشد.

تاریخ:
1396/03/27
بازدید:
4388
منبع:
تصاویر مرتبط


  فیلم مرتبط
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  پست الکترونیک
  شماره تلفن
  توضیحات
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal