بازسازي سه خانه بهداشت روستايي در مناطق زلزله زده توسط بانك قرض الحسنه مهر ايران

بانك قرض الحسنه مهر ايران در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خود در حوزه سلامت، بهداشت و درمان به منظور بهبود شاخص هاي بهداشتي در مناطق زلزله زده غرب كشور، به مشاركت در بازسازي سه خانه بهداشت روستايي در استان كرمانشاه اقدام كرد.

مرتضي اكبري، مديرعامل بانك قرض الحسنه مهرايران با اعلام اين خبر گفت: مراكز درماني و خانه‏ هاي بهداشت نخستين واحد ارائه خدمت در نظام شبكه‏ هاي بهداشتي - درماني كشور به شمار مي‏روند و نقش مهمي در پيشگيري از بيماري‏ها و صيانت از سلامت مردم را به عهده دارند.
وي افزود: با توجه به اينكه متاسفانه در زلزله اخير استان كرمانشاه بيمارستان هاي شهرستان هاي سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب و همچنين مراكز بهداشت تخريب شده است و اين امر مشكلات بهداشتي عديده اي را براي مردم منطقه به ويژه آسيب ديدگان به وجود مي آورد، بانك قرض الحسنه مهر ايران در بازسازي سه خانه بهداشت روستايي در مناطق زلزله زده مشاركت مي كند.
مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران بيان داشت: مشاركت در بازسازي خانه بهداشت بر اساس نياز سنجي و هماهنگي با مسئولان استاني و مراكز ذيربط انجام مي شود.
شايان ذكر است: مراكز بهداشت و درمان به عنوان نبض سلامتي در جامعه به شمار مي آيند و نظام هاي سلامت، مسئوليت حياتي و مداومي نسبت به تمامي افراد در دوره زندگي شان دارند.

تاریخ:
1396/08/27
بازدید:
278
منبع:
تصاویر مرتبط


  فیلم مرتبط
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  پست الکترونیک
  شماره تلفن
  توضیحات
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal