طرح بخشودگي جرائم تاخير تسهيلات اعطايي بانك قرض الحسنه مهر ايران

به مناسبت فرارسيدن دهمين سالروز تاسيس بانك قرض الحسنه مهر ايران و انجام يكدهه خدمات بانكداري اسلامي در بستر قرض الحسنه، طرح بخشودگي جرائم تاخير تسهيلات از تاريخ اول آذر ماه سال 96 به مدت يك ماه در شعب اين بانك اجرايي مي شود.

به گزارش روابط عمومي بانك قرض الحسنه مهر ايران، اين طرح با هدف تشويق مشتريان بدهكار به پرداخت بدهي و اهتمام در وصول مطالبات غير جاري در شعب سراسر كشور اين بانك كليد خورد تا با بازگشت منابع حاصل از طريق وصول مطالبات و تخصيص آن به پرداخت مجدد تسهيلات قرض الحسنه به منظور مساعدت در امر توليد و اشتغال موجبات رونق اقتصادي كشور در سال جاري فراهم گردد.
براين اساس كليه بدهكاراني كه بدهي آنان در سرفصل مطالبات غير جاري بوده و تا كنون نسبت به تسويه آن اقدام ننموده اند، در صورت واريز اصل و كارمزد متعلقه به صورت يكجا و تسويه كامل بدهي در بازه زماني مذكور،  مورد بخشودگي جرائم تاخير تسهيلات مربوطه قرار مي گيرند.
شايان ذكر است، وصول مطالبات بانكي كليدي براي بازشدن قفل توليد، اشتغال و رونق اقتصادي در كشور است و با بازگشت منابع تسهيلات پرداخت شده، بانك‌ها مي‌توانند با اعطاي وام هاي جديد و تامين سرمايه در گردش واحدهاي توليدي نقش به سزايي در رونق اقتصادي، بهبود عملكرد كاركنان، ارتقاء معيشت، سلامت و درمان و انجام مسئوليت هاي اجتماعي داشته باشند.

تاریخ:
1396/09/01
بازدید:
1921
منبع:
تصاویر مرتبط


  فیلم مرتبط
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 1)

  ارسال نظرات
  نام
  پست الکترونیک
  شماره تلفن
  توضیحات
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal