وزير امور اقتصادي و دارايي:

تقدير از عملكرد بانك قرض الحسنه مهر ايران در دستيابي به موفقيت رشد 82 درصدي منابع و پرداخت 752 هزار فقره تسهيلات در سال 96

مسعود كرباسيان وزير امور اقتصادي و دارايي طي نامه اي از عملكرد شايسته بانك قرض الحسنه مهر ايران در حوزه جذب منابع قرض الحسنه تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومي بانك قرض الحسنه مهر ايران، مسعود كرباسيان در اين نامه از تلاش ها و زحمات بي وقفه مديرعامل و كاركنان بانك قرض الحسنه مهر ايران در راستاي رشد 82 درصدي منابع بانك در سال 1396 تشكر و قدرداني نمود.
در متن تقدير وزير امور اقتصادي و دارايي از بانك قرض الحسنه مهر ايران آمده است:

باسمه تعالي
 
جناب آقاي دكتر اكبري
مديرعامل محترم بانك قرض الحسنه مهر ايران
 
باسلام
بازگشت به نامه شماره 915/ 9000/ 97 مورخ 13/ 3/ 97 در خصوص «رشد 82 درصدي منابع آن بانك در سال 1396»، بدين وسيله ضمن قدرداني از زحمات بي وقفه جنابعالي و كليه كاركنان خدوم آن بانك كه در كسب چنين موفقيتي نقش به سزايي داشته اند، سلامتي و دوام توفيقات را در تداوم و ارتقاي اين مهم از درگاه خداوند متعال خواستارم.

مسعود كرباسيان

هرچند تجميع سپرده ها و جذب منابع قرض الحسنه در شرايط اقتصاد كنوني كشور كار سختي است؛ اما خوشبختانه اين بانك مسير رشد و توسعه خود را پيدا كرده و مسئوليتي كه بر عهده آن نهاده شده را به خوبي انجام مي دهد، به نحوي كه در سال گذشته منابع آن با اهتمام مديران و كاركنان اين بانك در امر توانمندسازي نيازمندان واقعي و تلاش براي تقويت و بهبود معيشت اقشار آسيب پذير جامعه، و با استقبال هموطنان از طرح هاي تسهيلاتي و خدمات قرض الحسنه، با 82 درصد رشد، از مبلغ 61 هزار و 342 ميليارد ريال در سال 95 به مبلغ 110 هزار و 361 ميليارد ريال افزايش يافته است كه 45 درصد از كل اين منابع را شامل مي شود.
بانك قرض الحسنه مهر ايران بيش از 90 در صد اين منابع به ميزان 97 هزار ميليارد ريال را تسهيلات قرض الحسنه با كارمزد 4 درصد و كمتر از آن پرداخت نموده و ده درصد باقي مانده نيز به شكل ذخيره قانوني نزد بانك مركزي سپرده گذاري شده است.
اين بانك در ده سال فعاليت خود، با جذب 5 ميليون و سيصد هزار نفر سپرده گذار به بيش از سه ميليون و 245 هزار نفر تسهيلات قرض الحسنه با مبلغ دويست هزار ميليارد ريال پرداخت كرده است كه از اين ميزان تعداد 752 هزار فقره تسهيلات با مبلغي بالغ بر 82 هزار ميليارد ريال در سال 96 اعطا شده است.

تاریخ:
1397/03/28
بازدید:
3561
منبع:
تصاویر مرتبط


  فیلم مرتبط
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 1)

  ارسال نظرات
  نام
  پست الکترونیک
  شماره تلفن
  توضیحات
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal