در بانك قرض الحسنه مهرايران صورت گرفت:

اعطاي تسهيلات قرض الحسنه در راستاي توسعه بخش كشاورزي

بانك قرض الحسنه مهرايران در همكاري با «شركت مادر تخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي» به منظور حمايت و تقويت زمينه هاي كشاورزي، تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي كند.

به گزارش روابط عمومي بانك قرض الحسنه مهر ايران، گسترش تعاملات در زمينه حمايت از توسعه بخش كشاورزي با بهره‌گيري از ظرفيت‌ها و امكانات طرفين «به منظور ارائه خدمات متنوع و نوين بانكي به كشاورزان» از جمله محورهاي اين تفاهمنامه مي باشد.
حمايت از توسعه سرمايه گذاري در بخش كشاورزي از جمله اهداف اصلي اين همكاري ها است و بانك قرض الحسنه مهرايران و «شركت مادر تخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش كشاورزي» در زير بخشهاي زراعت و باغباني، دامداري و دامپروري، جنگل و مرتع، شيلات و آبزيان و صنايع و خدمات مرتبط با وظايف وزارت جهاد كشاورزي با يكديگر همكاري مي كنند.
در اين تفاهمنامه، بانك قرض الحسنه مهر ايران با پرداخت تسهيلات قرض الحسنه بر اساس «طرح اعتبار در حساب جاري» و «طرح حمايتي اشخاص حقيقي/ حقوقي» از بخش كشاورزي حمايت مي كند.
در راستاي اين همكاري، بانك قرض الحسنه مهر ايران به هريك از افراد معرفي شده از طرف صندوق تا سقف 200 ميليون ريال بمنظور تأمين مالي طرح‌ها و پروژه‌هاي كشاورزي تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي كند.

تاریخ:
1398/02/31
بازدید:
430
منبع:
تصاویر مرتبط


  فیلم مرتبط
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  پست الکترونیک
  شماره تلفن
  توضیحات
  تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal